NELER YAPIYORUZ?

WEB TASARIMI VE YÖNETİMİ

Mobil uyumlu, SEO performansı yüksek, dönüşüm odaklı özel web tasarım ve altyapı hizmeti sunuyoruz. Sitenizi hazırladıktan sonra kaderine terketmiyor; yönetiyor, yeniliyor, analiz ediyor ve sürekli olarak geliştiriyoruz.


ÖZEL WEB PROJESİ YAZILIMI

Profesyonel ekibimizle birlikte; işinizi geliştirecek ya da yeni iş alanı yaratacak fikirleriniz doğrultusunda web (internet) tabanlı özel yazılım projeleri gerçekleştiriyor ve hazır projelerin sorunlarına çözümler üretiyoruz.


MOBİL UYGULAMA

İnternetteki ziyaretçi trafiğinin %70'den fazlasını mobil cihazlardan yapılan bağlantılar oluşturuyor. Bu yüzden mobil kulanıcısının ürün, hizmet ya da içeriğe kolayca ulaşmasını sağlayan bir mobil uygulamaya sahip olmak, tüm kurumlar için bir gerekliliktir. Sizin için güncel teknolojiye sahip, kullanıcı memnuniyetini üst düzeye çıkaran mobil uygulamalar geliştiriyoruz.


B2B, B2C E-TİCARET YAZILIMI

İhtiyacınıza uygun B2B (Business to Business / Üreticiden Satıcıya) ya da B2C (Business to Consumer / Satıcıdan Tüketiciye) , e-ticaret yazılımınızı geliştiriyor, kurulumunu yapıyor ve teknik destek sağlıyoruz.


E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Sunduğumuz danışmanlık hizmet ile rekabetçi ve zorlu e-ticaret piyasasında başarıyla ilerlemenizi sağlıyor, süreç boyunca verdiğimiz eğitimlerle sizi uzmanlık seviyesine taşıyoruz.


DİJİTAL PAZARLAMA

Ürün - hizmet satışlarınızı arttırmak, içeriğinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak veya marka bilinirliğini arttırmak gibi dijital hedefleriniz doğrultusunda, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SEM (Arama Motoruyla Pazarlama), SMM (Sosyal Medya ile Pazarlama), CM (İçerik ile Pazarlama), operasyonlarınızı planlıyor ve yönetiyoruz.

REFERANSLARIMIZ
aşırı gerilim sönümleyici
ctrlf5referans1
hayat hastanesi
kebapçı iskender iskenderoğlu